Agencja Reklamy Żory

Specjaliści do wynajęcia

 Twój sukces zależy od dobrych wyborów

 

 

 

 

GREEN FROG.PL

Tworzenie Stron WWW

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od wielu lat. Współpracując z naszą firmą otrzymasz indywidualnie stworzony projekt, dostosowany do Twoich potrzeb, oczekiwań i wymagań.

 

Każdorazowo podchodzimy do pracy indywidualnie, stosując nieszablonowe rozwiązania. Dbamy o to, by Twoja strona nie wyglądała jak wszystkie inne w branży, wyróżniając się z tłumu.

 

16 października 2016

Co Ci zapewnimy?


1.Indywidualne podejście do projektu


Żaden z projektów, jaki zostanie oddany w nasze ręce nie zostanie potraktowany gorzej niż inne. Nieważne, czy Twoja firma jest mała, czy ogromna. Nieważne, czy Twoim celem jest stworzenie przyjemnej witryny dla użytkownika, czy sklepu przynoszącego wysoki zysk. 
Każde z tych zadań zostanie wykonane z należytą starannością po przeprowadzeniu konsultacji z klientem. Tu znajdą się zarówno ustalenia co do kolorystyki, jak i dyskusje o słabych i mocnych stronach firmy. Weźmiemy pod uwagę każdą z Twoich sugestii, przedstawimy swoje wizje i stworzymy satysfakcjonujący zarys.


2.Intuicyjny interfejs


Bo ten dla użytkownika jest kluczowy. Nie samymi obrazkami człowiek żyje. Wchodząc na stronę internetową, chcesz mieć wszystko na tacy. I tak też tworzymy. Bardzo intuicyjny, przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs zadowoli każdego z Twoich użytkowników. W naszej pracy stawiamy na funkcjonalność niezwykle ważną na każdego rodzaju stronie. Przecież surfowanie ma być przyjemnością, a nie katorgą, podczas której nie możemy znaleźć potrzebnych informacji. 


3.Dopasowanie do urządzeń wszelkiego rodzaju


W dzisiejszych czasach korzystanie z Internetu nie jest równoznaczne z używaniem laptopa. Statystyki pokazują, że coraz więcej wyświetleń generowanych jest z urządzeń mobilnych i to do nich trzeba dopasować stronę. Zajmiemy się więc zapewnieniem użytkownikowi najwyższego poziomu usług niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzysta, jakiej przeglądarki używa.


4.Zgodność z wymogami wyszukiwarek


Wykonujemy stronę zgodnie z wymaganiami stawianymi przez wyszukiwarki internetowe w tym najpopularniejszą Google. Gotowy produkt jest doskonałym narzędziem w ręku profesjonalistów i umożliwia łatwe pozycjonowanie.


5.Doświadczenie zdobywane na arenie międzynarodowej


Doświadczenie i wykształcenie zdobywaliśmy nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. To tam nauczyliśmy się wielu metod, które dla większości polskich firm są poza zasięgiem. Poznawaliśmy funkcjonowanie zagranicznych stron od podszewki, toteż możemy powiedzieć, że pole naszego widzenia jest naprawdę szerokie i widzimy kwestie, których inni nie zdołają dostrzec.


6. Zmiany wprowadzane w kilka chwil 


Kiedy Twoja strona będzie już gotowa, umożliwimy Ci szybkie i sprawne edytowanie treści, aktualizację i wprowadzanie zmian. 
 

 

Agencja Reklamowa GREEN FROG © 2016 • Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Strony WWW

Pozycjonowanie Seo/Sem

Content Marketing

Studio Fotograficzne

Fotografia Produktowa

Fotografia Ślubna

 

 

 

 

Social Media

Komunikacja Biznesowa

Tworzenie Kampanii