Agencja Reklamy Żory

Specjaliści do wynajęcia

 Twój sukces zależy od dobrych wyborów

 

 

 

 

GREEN FROG.PL

Zarządzanie Treścią

Zarządzanie treścią na stworzonych stronach jest możliwe nie tylko z poziomu fotela biurowego, ale nawet z koca podczas leżenia pod gruszą.

 

Zadbaliśmy bowiem nie tylko o wygodne użytkowanie serwisu z telefonu komórkowego, czy tabletu, ale także możliwość sprawnej i szybkiej edycji, jakiej możesz potrzebować niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

16 października 2016

Rozwiązania tworzone indywidualnie

 
Ty przedstawiasz nam swoje wymagania i oczekiwania. Szukamy najlepszego wyjścia, dobieramy poszczególne elementy, tworząc stronę zrobioną specjalnie dla Ciebie. Nie otrzymasz nieprzydatnych funkcji, irytujących dodatków. 
Prostota i łatwość obsługi
Czyli koniec z ukrytymi ustawieniami. Od tego czasu pracujesz na interfejsie administratora stworzonym właśnie dla Ciebie. Bez zbędnych udziwnień i komplikacji sytuacji. W końcu rzecz w tym, byś czuł się swobodnie i pewnie na własnej stronie internetowej – właśnie to Ci umożliwiamy.

 

Rozbudowa 


Kiedy uznasz, że jakieś nowe rozwiązanie przydałoby się w Twojej witrynie – bezproblemowo możemy ją rozbudować. Tworzone przez nas strony internetowe nie stanowią ścisłego szablonu, do którego z trudem można coś dodać. Tu wszystko funkcjonuje sprawnie i elastycznie, umożliwiając rozbudowę, przebudowę i modernizację każdego ze stosowanych rozwiązań.


W opiece nad pozycjonowaniem


Nie ma co ukrywać, że jednym z elementów kluczowych dla powodzenia strony jest przeprowadzenie jej odpowiedniego pozycjonowania. My to umożliwiamy. Już na poziomie przygotowania projektu, dbamy o uwagę Google’a. Stosujemy dostosowane do potrzeb pozycjonowania szablony, zgodnie ze światowymi standardami piszemy kody. Dodatkowo – umożliwiamy Ci stosowanie wielopoziomowych nagłówków, które dla frazy kluczowej mogą mieć niebagatelne znaczenie.


Bezpieczeństwo i wydajność


Projektując stronę dla Ciebie zadbamy o szyfrowanie danych i ich zabezpieczenie. Nie musisz bać się o informacje Twoich klientów, swoje i wszelkiego rodzaju wycieki. Co więcej, współpracując z nami nie musisz bać się wszelkiego rodzaju limitów i obostrzeń dotyczących ilości treści, jej rozmiarów, wszystkiego, co może być limitowane na serwerach.
 

 

Agencja Reklamowa GREEN FROG © 2016 • Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Strony WWW

Pozycjonowanie Seo/Sem

Content Marketing

Studio Fotograficzne

Fotografia Produktowa

Fotografia Ślubna

 

 

 

 

Social Media

Komunikacja Biznesowa

Tworzenie Kampanii